DECOM Products

Guangdong DECOM optike Teknologjitë e Komunikimit CO., LTD

DECOM produkte të cilësisë dhe besueshmërisë nëpërmjet miratimeve nga ISO, SGS, CE, FCC, RoHS, dhe Anatel, duke ruajtur çmimet konkurruese. Teknologji Global në Fiber Optike produkteve dhe zgjidhjeve, One-Stop Shërbimi për rrjetin e transportit, Wireless Network, Qendra e të dhënave dhe qasjen në rrjet.
Kontaktoni një specialist

 • Rreth DECOM

Rreth DECOM

Guangdong DECOM optike Teknologjitë e Komunikimit CO., LTD

DECOM është e vendosur në Zonën Moon City Industriale, Wangniudun qytetit, qyteti Dongguan, provincën Guangdong të Kinës. Ajo mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 7,500 metra katrorë, dy seminare të prodhimit, një punëtori kuvendit dhe një zonë 350 Office Square.

DECOM ofron një gamë të gjerë të shumë konkurruese fibër optikë produktet aktive dhe pasive. Një hulumtim dhe zhvillim të fortë ekipi i jep klientëve tanë me produkte të lartë që kryejnë, ndërsa ekipit tonë pas shitjes ofron mbështetje të plotë. Të dyja shërbimet janë të dizajnuara për të siguruar klientët tanë me shërbime të shkëlqyera, ofrimit të shpejtë dhe mbështetje.

 

 

Mëso më shumë

DECOM News

 • 08Jun.20

  Unitube Cable

  The structure of the unitube cable inserts 250μm optical fiber into a loose tube made of high module material and fills the loose tube with a waterproof compound. The loose tube is coated with a do...
  +
 • 03Jun.20

  ZTE OLT

  ZTE OLT’s PON convergence access platform for next-generation networks reflects the evolution trend of optical access networks and is suitable for various FTTx deployment models. ZTE OLT prov...
  +
 • 01Jun.20

  Adss Cable

  ADSS optical cable has many advantages such as unique structure, good insulation,high temperature resistance and high tensile strength,which provides fast and economical transmission channels for p...
  +
 • China Unicom
 • Huawei
 • China Telecom
 • China Mobile
 • ZTE