DECOM производи

Гуангдонг DECOM оптички комуникациска технологија CO., LTD

DECOM производи, квалитет и сигурност преку одобренија од ISO, SGS, CE, FCC, ROHS, и Anatel, додека одржување на конкурентна цена. Глобална технологија во фибер оптички производи и решенија, еден-стоп сервис за транспортна мрежа, безжична мрежа, центарот за податоци и пристапната мрежа.
Контакт специјалист

 • за DECOM

за DECOM

Гуангдонг DECOM оптички комуникациска технологија CO., LTD

DECOM се наоѓа во Месечината Град Индустриска зона, Wangniudun Таун, Dongguan градот, провинцијата Гуангдонг во Кина. Тоа зафаќа површина од над 7.500 квадратни метри, два производствени работилници, еден собранието работилница и квадратни деловен простор од 350.

DECOM нуди широк спектар на високо конкурентна активни и пасивни оптички влакна производи. А силна истражување и развој тим обезбедува на нашите клиенти со високо вршење на производи, додека нашата пост-продажба тим обезбедува сеопфатна поддршка. Двете услуги се дизајнирани да им обезбеди на нашите клиенти со одлична услуга, брза испорака и поддршка.

 

 

Научи повеќе

DECOM Вести

 • 08Jun.20

  Unitube Cable

  The structure of the unitube cable inserts 250μm optical fiber into a loose tube made of high module material and fills the loose tube with a waterproof compound. The loose tube is coated with a do...
  +
 • 03Jun.20

  ZTE OLT

  ZTE OLT’s PON convergence access platform for next-generation networks reflects the evolution trend of optical access networks and is suitable for various FTTx deployment models. ZTE OLT prov...
  +
 • 01Jun.20

  Adss Cable

  ADSS optical cable has many advantages such as unique structure, good insulation,high temperature resistance and high tensile strength,which provides fast and economical transmission channels for p...
  +
 • Кина Unicom
 • Huawei
 • Кина Телеком
 • Кина на мобилен
 • ZTE